Beskrivelse
| Produceret i henhold til EU Regulativ 2023/2006/EU for God Fremstillingspraksis | Ja |
| Toldpositionsnummer | 84818099 |
| GTIN-14 Nummer (Æskeantal) | 15705020094832 |
| GTIN-13 Nummer | 5705020094835 |
| Bredde | 170 mm |
| Højde | 18 mm |
| Længde | 170 mm |
| Min. brugstemperatur | 5 °C |
| Max. brugstemperatur (for fødevarekontakt) | 30 °C |
| Colli Højde | 70 mm |
| Colli Længde | 250 mm |
| Colli Bredde | 175 mm |
| Kubikmeter | 0.0005 M3 |
| Bruttovægt | 0.099 kg |
| Nettovægt | 0.081 kg |
| Materiale | PVC; Messing; Polypropylen |
| Max. Bars tryk | 10 Bar |
| Min. Bars tryk | 2 Bar |
| Hose Length | 1500 mm |
| Max. pH-værdi i brugsopløsning | 11 pH |
| Min. pH-værdi i brugsopløsning | 2 pH |
| Oprindelsesland | Danmark |
| Koblingsstørrelse | 1/8 “ |
| Farve | Hvid |






