Beskrivelse
| Toldpositionsnummer | 84818099 |
| GTIN-14 Nummer (Æskeantal) | 15705020931397 |
| GTIN-13 Nummer | 5705020931390 |
| Bredde | 290 mm |
| Højde | 215 mm |
| Længde | 290 mm |
| Max. bars tryk | 10 Bar |
| Min. Bars tryk | 2 Bar |
| Koblingsstørrelse | 1/2 “ |
| Max. brugstemperatur (ikke fødevarekontakt) | 60 °C |
| Materiale | Forkromet messing; PVC |
| Bruttovægt | 0.967 kg |
| Nettovægt | 0.68 kg |
| Max. pH-værdi i brugsopløsning | 11 pH |
| Min. pH-værdi i brugsopløsning | 2 pH |
| Oprindelsesland | Danmark |







