Beskrivelse
| Toldpositionsnummer | 84818099 |
| GTIN-14 Nummer (Æskeantal) | 15705020932196 |
| GTIN-13 Nummer | 5705020932199 |
| Bredde | 145 mm |
| Højde | 35 mm |
| Længde | 190 mm |
| Max. Bars tryk | 12 Bar |
| Min. Bars tryk | 2 Bar |
| Koblingsstørrelse | 1/2 “ |
| Max. brugstemperatur (ikke fødevarekontakt) | 80 °C |
| Min. brugstemperatur | 5 °C |
| Materiale | Polyamid; Polypropylen; Forkromet messing |
| Bruttovægt | 0.55 kg |
| Nettovægt | 0.45 kg |
| Max. pH-værdi i brugsopløsning | 11 pH |
| Min. pH-værdi i brugsopløsning | 2 pH |
| Oprindelsesland | Danmark |







