Beskrivelse
| Produceret i henhold til EU Regulativ 2023/2006/EU for God Fremstillingspraksis | Ja |
| Toldpositionsnummer | 84818099 |
| GTIN-14 Nummer (Æskeantal) | 15705020093781 |
| GTIN-13 Nummer | 5705020093784 |
| Bredde | 35 mm |
| Højde | 12 mm |
| Længde | 75 mm |
| Bruttovægt | 0.007 kg |
| Nettovægt | 0.002 kg |
| Materiale | Polypropylen |
| Max. pH-værdi i brugsopløsning | 11 pH |
| Min. pH-værdi i brugsopløsning | 2 pH |
| Oprindelsesland | Danmark |













