Beskrivelse
| Toldpositionsnummer | 84818099 |
| GTIN-14 Nummer (Æskeantal) | 15705020094726 |
| GTIN-13 Nummer | 5705020094729 |
| Godkendelse | VA 3.14/18252 |
| Bredde | 250 mm |
| Højde | 85 mm |
| Længde | 280 mm |
| Max. brugstemperatur (ikke fødevarekontakt) | 60 °C |
| Min. brugstemperatur | 5 °C |
| Colli Højde | 85 mm |
| Colli Længde | 285 mm |
| Colli Bredde | 250 mm |
| Kubikmeter | 0.0061 M3 |
| Bruttovægt | 1.19 kg |
| Nettovægt | 1.05 kg |
| Materiale | POM; Forkromet messing |
| Max. Bars tryk | 10 Bar |
| Min. Bars tryk | 2 Bar |
| Max. pH-værdi i brugsopløsning | 11 pH |
| Min. pH-værdi i brugsopløsning | 2 pH |
| Oprindelsesland | Danmark |
| Koblingsstørrelse | 1/2 “ |
| Farve | Sort |








