Beskrivelse
| Toldpositionsnummer | 84818099 |
| GTIN-14 Nummer (Æskeantal) | 15705020932295 |
| GTIN-13 Nummer | 5705020932298 |
| Bredde | 135 mm |
| Højde | 30 mm |
| Længde | 165 mm |
| Max. brugstemperatur (ikke fødevarekontakt) | 40 °C |
| Max. bars tryk | 6 Bar |
| Koblingsstørrelse | 1/2 “ |
| Bruttovægt | 0.315 kg |
| Nettovægt | 0.294 kg |
| Max. pH-værdi i brugsopløsning | 11 pH |
| Min. pH-værdi i brugsopløsning | 2 pH |
| Materiale | Forkromet messing; Polyamid |
| Oprindelsesland | Danmark |








