Beskrivelse
| Produceret i henhold til EU Regulativ 2023/2006/EU for God Fremstillingspraksis | Ja |
| Toldpositionsnummer | 3917330090 |
| GTIN-14 Nummer (Æskeantal) | 15705020944137 |
| GTIN-13 Nummer | 5705020944130 |
| Max. bars tryk | 20 Bar |
| Koblingsstørrelse | 1/2 “ |
| Bredde | 290 mm |
| Højde | 35 mm |
| Slangelængde | 1500 mm |
| Max. pH-værdi i brugsopløsning | 11 pH |
| Min. pH-værdi i brugsopløsning | 2 pH |
| Max. brugstemperatur (ikke fødevarekontakt) | 40 °C |
| Materiale | PVC; Forkromet messing |
| Bruttovægt | 0.34 kg |
| Nettovægt | 0.31 kg |
| Oprindelsesland | Danmark |











