Beskrivelse
Neglebørste, 100 mm, Hvid Neglebørste med greb til grundig rengøring af hænder og negle.
| Filament beskrivelse | Stiv |
|---|---|
| Synlig filamentlængde | 15 mm |
| Materiale | Polypropylene, Polyamide |
| Antal pr. æske | 12 Stk. |
| Antal pr. palle (80 x 120 x 200 cm) | 7344 Stk. |
| Farve | Hvid |
| Højde | 50 mm |
| Længde | 100 mm |
| Bredde | 35 mm |
| Colli Længde | 235 mm |
| Colli højde | 55 mm |
| Colli Bredde | 180 mm |
| Bruttovægt | 0.05 kg. |
| Nettovægt | 0.043 kg |




