Beskrivelse
| Filament beskrivelse | Medium |
|---|---|
| Synlig filamentlængde | 105 mm |
| Materiale | PVC, Træ |
| Antal pr. æske | 5 Stk. |
| Antal pr. palle (80 x 120 x 200 cm) | 160 Stk. |
| Farve | Træ |
| Højde | 190 mm |
| Længde | 530 mm |
| Bredde | 100 mm |
| Colli Længde | 500 mm |
| Colli højde | 220 mm |
| Colli Bredde | 360 mm |
| Bruttovægt | 1.139 kg. |
| Nettovægt | 1.009 kg |




