Beskrivelse
Effektiv på udendørs fliser. Passer til alle Vikan skafter med gevind.
| Filament beskrivelse | Stiv |
|---|---|
| Synlig filamentlængde | 63 mm |
| Materiale | Polypropylene, PVC |
| Farve | Sort |
| Højde | 115 mm |
| Længde | 440 mm |
| Bredde | 70 mm |
| Bruttovægt | 0.639 kg. |
| Nettovægt | 0.584 kg |




