Beskrivelse
Solid plast fejebakke med gummilæbe. Varenummer: 5581 Fejebakke m/gummilæbe, 210 mm, Hvid
| Materiale | Polypropylene, Rubber |
|---|---|
| Antal pr. æske | 12 Stk. |
| Antal pr. palle (80 x 120 x 200 cm) | 960 Stk. |
| Farve | Hvid |
| Højde | 305 mm |
| Længde | 210 mm |
| Bredde | 110 mm |
| Længde | 380 mm |
| Højde | 220 mm |
| Bredde | 210 mm |
| Bruttovægt | 0.13 kg |




