Beskrivelse
| Længde udfoldet | 39 cm |
|---|---|
| Bredde udfoldet | 39 cm |
| Længde foldet | 19.5 cm |
| Bredde foldet | 19.5 cm |
| Lag | 3 |
| Tryk | Nej |
| Prægning | Ja |
| Farve | Bright Pink |
Tork bløde middagsservietter er velegnede til alle former for uformel servering. Giv dine kunder en dejlig oplevelse med servietter i tre lag i stor størrelse, samtidig med at de matcher indretningen i din restaurant med det store udvalg af moderne og klassiske farver.
| Længde udfoldet | 39 cm |
|---|---|
| Bredde udfoldet | 39 cm |
| Længde foldet | 19.5 cm |
| Bredde foldet | 19.5 cm |
| Lag | 3 |
| Tryk | Nej |
| Prægning | Ja |
| Farve | Bright Pink |