Beskrivelse
| Længde udfoldet | 38 cm |
|---|---|
| Bredde udfoldet | 39 cm |
| Længde foldet | 19 cm |
| Bredde foldet | 19.5 cm |
| Lag | 2 |
| Tryk | Nej |
| Prægning | Ja |
| Farve | Lime |
Tork Textured middagsservietter er velegnede til servering i uformelle omgivelser. Den specielle ternede prægning gør, at de føles tykkere, blødere og mere absorberende. Servietterne fås i et stort udvalg af moderne og klassiske farver, som matcher indretningen i din restaurant.
| Længde udfoldet | 38 cm |
|---|---|
| Bredde udfoldet | 39 cm |
| Længde foldet | 19 cm |
| Bredde foldet | 19.5 cm |
| Lag | 2 |
| Tryk | Nej |
| Prægning | Ja |
| Farve | Lime |