Beskrivelse
Gadekost m/hul til skaft, 520 mm, Træ
| Filament beskrivelse | Stiv |
|---|---|
| Synlig filamentlængde | 122 mm |
| Materiale | Wood, Bassine/Bahia/Sherbo, Copperplate Brass |
| Farve | Træ |
| Højde | 150 mm |
| Længde | 520 mm |
| Bredde | 90 mm |
| Bruttovægt | 0.866 kg. |
| Nettovægt | 0.811 kg |



