Beskrivelse
Fejekost Medium hvid plast 105×320 mm
Kost, 320 mm, Hvid
| Filament beskrivelse | Medium |
|---|---|
| Synlig filamentlængde | 0 mm |
| Materiale | Kokos, Hår, PVC, Træ |
| Farve | Hvid |
| Højde | 115 mm |
| Længde | 320 mm |
| Bredde | 70 mm |
| Bruttovægt | 0.387 kg. |
| Nettovægt | 0.345 kg |
Fejekost Medium hvid plast 105×320 mm
Kost, 320 mm, Hvid
| Filament beskrivelse | Medium |
|---|---|
| Synlig filamentlængde | 0 mm |
| Materiale | Kokos, Hår, PVC, Træ |
| Farve | Hvid |
| Højde | 115 mm |
| Længde | 320 mm |
| Bredde | 70 mm |
| Bruttovægt | 0.387 kg. |
| Nettovægt | 0.345 kg |